Ми реалізуємо будівельні проекти
будь-якої складності

79026, м. Львів,
вул. Козельницька, 4

CallbackЗамовити дзвінок

+38 (032) 242 06 08

Про компанію

ТОВ «Львівський будівельний холдинг» – надійний партнер з багаторічним досвідом, який якісно і у визначені замовником строки виконує весь спектр будівельних робіт.

Фірма провадить свою діяльність відповідно до ліцензії на право здійснення господарської діяльності, пов’язаної зі створенням об’єктів архітектури АД № 031289 га на підставі дозволу Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки №551.11.46-45.21.1.

Компанія «Львівський будівельний холдинг» є представником та дистриб’ютором в Західному регіоні і здійснює поставки обладнання та матеріалів провідних виробників котлів твердопаливних, котлів газових, радіаторів, труб (вода, опалення, каналізаціяє, фасонні частини), труб зовнішніх (вода, каналізація), запірна арматура.

 

Основні напрямки роботи:

ТОВ «Львівський будівельний холдинг» має великий досвід з виконання загальнобудівельних робіт, капітального будівництва. робіт з капітального та поточного ремонту, робіт з реконструкції, реставрації, монтажу внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж водопостачання, опалення, каналізації, газопостачання, електропостачання, проектно-вишукувальних робіт.

На сьогоднішній день на об’єктах підприємства працює понад 850 висококваліфікованих працівників.

 

 

Наш портфель:

  • Капітальний ремонт з відновленням інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемоги» в м. Бровари Київська обл.
  • Будівництво дитячої туристичної бази центру краєзнавства екскурсій і туризму учнівської молоді на вул. І.Франка 156 у Львові
  • Реконструкції будівель і споруд навчального містечка «Виправна установа» від комплексу гуртожитків казармного типу у м.Вишгород Київської обл. на території військової частини 3027 управління північного ОТО Національної гвардії України
  • Капітальний ремонт парку «Оболонь» м. Київ

 

Чим пишаємося

Підприємство неодноразово нагороджувалось грамотами та подяками від Львівської ОДА, Львівської обласної ради, Львівської міської ради, Національної Гвардії України. На відкритті об’єктів, зданих підприємством, були присутні Президент України, Секретар РНБО України, губернатори, керівництво Національної Гвардії України.