Ми реалізуємо будівельні проекти
будь-якої складності

79026, м. Львів,
вул. Козельницька, 4

CallbackЗамовити дзвінок

+38 (032) 242 06 08

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» в оновленій кімнаті для навчання та відпочинку для маленьких пацієнтів провели майстер-клас «Подих весни».

У понеділок, 20 лютого, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» провели майстер-клас «Подих весни»: діти разом з мистецькою студією Art Prostir виготовляти листівки, прикрашені паперовими квітами.

«Для мене, і я переконана, що для діток, таке проведення часу – суцільне задоволення. Насамперед, що ми хочемо до них донести – трохи більше щастя, адже тут, у лікарні, їм це дуже потрібно. А найбільша винагорода для мене – це радість в очах дітей», – розповідає наставниця дітей Уляна Дорош.

За словами психолога лікарні пані Христини, такі заняття не лише полегшують перебування діток у лікарні, але й сприяють їхньому розвитку. Організатори акції обіцяють, що і надалі будуть опікуватися дітками, які перебувають на лікуванні в «ОХМАТДИТі».

«Ми дуже вдячні усім благодійникам, зокрема Львівському будівельному холдингу, який вклав у ремонт цього приміщення понад сто тисяч гривень, а ще закупив для нас рулонні штори вартістю понад шість тисяч гривень на вікна їдальні/навчальні. Ми хочемо закликати інших добрих людей долучатися і допомогти нам створити для наших маленьких пацієнтів чергове свято. До речі, зараз маємо потребу в шахах та шашках, бо це також гарний спосіб для наших підопічних відволіктися від лікувального процесу», – розповідає асистентка кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д. Галицького Андріана Мальська.

 

http://zaxid.net/news/showNews.do?dlya_patsiyentiv_lvivskogo_ohmatditu_proveli_maysterklas_z_vigotovlennya_listivok&objectId=1418839

http://dyvys.info/2017/02/25/podyh-vesny-vid-malenkyh-patsiyentiv/

http://tvoemisto.tv/news/u_lvivskomu_ohmatdyti_vidkryly_unikalnyy_prostir_dlya_vidpochynku_77882.html